ŠPERKOVÁ PARTY: NAŠE AKCIE

Či už ako hostiteľka alebo ako hosť na šperkovej party Pierre Lang – Pierre Lang ti ponúka femtastické mesačné akcie. Objav všetky naše aktuálne akcie na tejto stránke.

Tešíme sa na tvoju šperkovú party!

Výhody každej hostiteľky

Ako poďakovanie za usporiadanie šperkovej party so svojimi priateľkami dostaneš ako hostiteľka špeciálne výhody. Naše POĎAKOVANIE pre teba:

  • 30 € poukaz za rezerváciu ako darček • bonus za party až do 260 € • … a mnoho ďalších akcií!

V závislosti od obratu na tvojej šperkovej party si môžeš z kolekcie vybrať šperky podľa vlastného výberu.

OKAMŽITÁ ZĽAVA

na vianocne nakupy

VIANOČNÉ NÁKUPY SA MÔŽU ZAČAŤ!
V ZÁVISLOSTI OD HODNOTY VAŠEJ OBJEDNÁVKY ŠPERKOV SA BUDE ZĽAVA AUTOMATICKY ODPOČÍTAVAŤ.

Staň sa hostiteľkou

Keď sa malé veci premenia na veľkolepé a tvoja obývačka sa stane showroom-om pre jemné dizajnérske šperky a miestom stretnutia pre inšpiratívne rozhovory, potom je čas na párty PIERRE LANG! Ako hostiteľka môžeš prekvapiť priateľov, rodinu alebo susedky exkluzívnymi kúskami z kolekcií PIERRE LANG a zároveň si užívať množstvo atraktívnych výhod. Teraz máš ešte viac možností, ako sa stať hostiteľkou PIERRE LANG a zažiť naživo naše krásne šperky. Na novú éru – éru PIERRE LANG! *Minimálny obrat na párty 300 €
Obdobie akcie: 26.10.2022 – 15.12.2022 | V závislosti od hodnoty objednávky šperkov sa odstupňovaná zľava automaticky odpočíta v systéme easyOrder. Zľava platí len na nákup šperkov v rámci skupinovej objednávky, s výnimkou jednorazových a hromadných objednávok, ako aj nákupov poukážok. Zľava znižuje osobne fakturovaný obrat. Hostiteľka dostane zľavu, keď dosiahne hodnotu objednávky šperkov zníženú o kryštály. Storná sa zohľadňujú dodatočne. Dátum párty a vstup musia byť v rámci propagačného obdobia. Uzávierka objednávok 15.12.2022, 23:59. S výhradou tlačových a typografických chýb.