ŠPERKOVÁ PARTY: NAŠE AKCIE

Či už ako hostiteľka alebo ako hosť na šperkovej party Pierre Lang – Pierre Lang ti ponúka femtastické mesačné akcie. Objav všetky naše aktuálne akcie na tejto stránke.

Tešíme sa na tvoju šperkovú party!

Výhody každej hostiteľky

Ako poďakovanie za usporiadanie šperkovej party so svojimi priateľkami dostaneš ako hostiteľka špeciálne výhody. Naše POĎAKOVANIE pre teba:

  • 30 € poukaz za rezerváciu ako darček • bonus za party až do 260 € • … a mnoho ďalších akcií!

V závislosti od obratu na tvojej šperkovej party si môžeš z kolekcie vybrať šperky podľa vlastného výberu.

PRE NAŠE ZÁKAZNÍČKY

VELVET BAG

Pri objednávke šperkov v hodnote od 150€ ako darček

Luxusná zamatová taštička na zips. Na jednej strane zo zamatovo hebkej sivej látky
a na druhej strane z lesklej zlatej látky s koženým vzhľadom.

Úžasný spoločník pre váš každodenný život, ktorý možno využiť mnohými spôsobmi!

Od 01.09.2021 až do konca roka* dostanú naše zákazníčky a hostiteľky za každú min. objednávku šperkov v hodnote 150 EUR**
exkluzívnu zamatovú taštičku Pierre Lang v hodnote 15 EUR zadarmo.1)

PRE NAŠE HOSTITEĽKY

+20 KRIŠTÁĽOV ZA REZERVÁCIU

na party v septembri

Hostiteľky, ktoré si rezervovali party na september, a ktoré naozaj uskutočnia,
dostanú 20 krištáľov navyše k 30 krištáľom za rezerváciu
= 50 krištáľov za rezerváciu2)

Dohodnúť šperkovú party & pozvať priateľky

Objav kolekciu šperkov Pierre Lang v pohodlí domova so svojimi najlepšími priateľkami! Zarezervuj si požadovaný termín priamo u svojej dôveryhodnej štylistky alebo nám pošli žiadosť pomocou kontaktného formulára – postaráme sa o potrebné a šperková poradkyňa v tvojej blízkosti s tebou všetko naplánuje. Tešíme sa na tvoju šperkovú party!
1)Doba akcie: 01.09.2021 – koniec roka | Dátum samostatnej/party objednávky musí byť v období tejto akcie. / *KONIEC ROKA: posledný možný moment odoslania objednávky. Pri objednávkach šperkov nad 150 EUR** bude zamatová taštička automaticky pridaná k objednávke. / **Po odpočítaní nákupných poukážok a iných zliav. Táto akcia platí aj pre objednávky šperkov od našich hostiteliek, ak hodnota objednávky šperkov po odpočítaní uplatnených poukazov a krištáľov dosiahne 150 EUR**. Výmena nie je možná! V prípade storna šperkov si vyhradzujeme právo na fakturáciu taštičky. Platí do vypredania zásob. Tlačové chyby vyhradené. 2)20 krištáľov navyše bude automaticky zohľadnených na party od 01.09.-30.09.2021. Kritériá party: najmenej 3 hostia vrátane hostiteľky; minimálne 200 € obrat bez krištáľov. Posledný možný termín odoslania objednávky 01.10.2021 23:59. V prípade storna si vyhradzujeme právo na vyfakturovanie krištáľov. Tlačové chyby vyhradené.