USPORIADAJTE ŠPERKOVÚ PARTY A VYCHUTNAJTE SI VÝHODY!

V Pierre Lang dostaneš ako hostiteľka množstvo výhod a pri príprave tvojej šperkovej party ťa podporíme. Nechaj sa so svojími priateľkami očariť šperkmi Pierre Lang.
 • 30 € ďakovný poukaz pre každú hostiteľku
 • bonus až do 260 € (v závislosti od obratu na party)
 • nové akcie každý mesiac
 • výroba šperkov vo Viedni
Prehrať video

ZABÁVAŤ SA

s priateľkami

BYŤ VIP HOSŤ

na vlastnej party

PROFITOVAŤ

Teš sa na svoje poukazy od PIERRE LANG

Výhody každej hostiteľky

Ako poďakovanie za usporiadanie šperkovej party so svojimi priateľkami dostaneš ako hostiteľka špeciálne výhody. Naše POĎAKOVANIE pre teba:

 • 30 € poukaz za rezerváciu ako darček • bonus za party až do 260 € • … a mnoho ďalších akcií!

V závislosti od obratu na tvojej šperkovej party si môžeš z kolekcie vybrať šperky podľa vlastného výberu.

PIERRE LANG AKCIE

Niečo výnimočné pre teba!

Pierre Lang ti pravidelne ponúka výnimočné akcie. S nimi máš stále dôvod na oslavu! Tu nájdeš aktuálne akcie:

ZUŠĽACHTENIE ŠPERKOV PIERRE LANG

100% ručná výroba vo Viedni – bez alergénov na nikel – 100% exkluzívne

V produkcii vo Viedni je každý šperk vyrobený s obrovskou vášňou a v nezameniteľnej kvalite pravých šperkov. Šperky Pierre Lang je možné kúpiť iba na party Pierre Lang. Takto zabezpečujeme exkluzivitu našich šperkov.

ORGANIZÁCIA PIERRE LANG PARTY!


  Chceš zorganizovať PIERRE LANG party? NIE JE NIČ JEDNODUCHŠIE AKO TOTO!

  • Jednoducho vyplň formulár a klikni na poličko „odoslať“.
  • PIERRE LANG štylistka z tvojho okolia sa ti ozve a pomôže ti s plánovaním party.
  • Kedy a kde? Príjemný večer u teba doma alebo útulné posedenie so sektom na záhrade: Ty rozhoduješ, kedy a kde sa bude konať tvoja PIERRE LANG party.

  Naplánuj si už teraz vlastnú party spoločne so svojou štylistkou PIERRE LANG a navyše dostaneš svoje vlastné „POUKAZY NA DIZAJNÉRSKE ŠPERKY“!

  1)Doba trvania akcie: 01.05.-25.08.2021 | Dátum prezentácie alebo dátum samostatnej objednávky musí byť v tomto časovom období. Koniec príjmu objednávok 25.08.2021 23:59. Štylistky Pierre Lang sa nemôžu zúčastniť na zlosovaní, právne vymáhanie je vylúčené. Nie je možné požadovať výmenu cien v tombole, ani ich výmenu za peniaze. Zákazníčka bude o výhre informovaná okamžite po zlosovaní a výhry budú zaslané priamo zákazníčke. 2)Trvanie akcie: 01.04.-31.05.2021 | Dátum a zadanie objednávky musia prebehnúť v dobe trvania akcie. Posledný termín zadania objednávky 01.06.2021 23:59. Náhrdelník je možné ľubovoľne vyberať v ponúkaných farbách, do vypredania zásob. Žiadny minimálny nákup alebo nákup iného produktu ako požiadavka na kúpu náhrdelníka. Možné aj ako samostatná objednávka. Každá zákazníčka si môže náhrdelník objednať, tak často, ako chce. Výmeny sú možné iba na základe dostupnosti. Tlačové chyby vyhradené. 3)Doba trvania akcie: 01.05.-31.08.2021 | Koniec príjmu objednávok 01.09.2021 23:59 Každá hostiteľka si pri splnení kritéria obratu môže vybrať 1 šperk. Šperky je možné vyberať len z ponúknutých farieb kovu a veľkostí a to až do vypredania zásob. VIP- šperk musí byť objednaný ihneď v objednávke pre hostiteľku. Dodatočné objednanie nie je možné. Výmena je možná len v rámci dostupnosti. V prípade storna si vyhradzujeme právo na vyfakturovanie šperku.