USPORIADAJTE ŠPERKOVÚ PARTY A VYCHUTNAJTE SI VÝHODY!

V Pierre Lang dostaneš ako hostiteľka množstvo výhod a pri príprave tvojej šperkovej party ťa podporíme. Nechaj sa so svojími priateľkami očariť šperkmi Pierre Lang.
  • 30 € ďakovný poukaz pre každú hostiteľku
  • bonus až do 260 € (v závislosti od obratu na party)
  • nové akcie každý mesiac
  • výroba šperkov vo Viedni
Prehrať video

TVOJA ŠPERKOVÁ PARTY • TVOJE VÝHODY

FEMTASTICKÝ DARČEK PRE TEBA

Pri rezervácii party dostaneš od nás ako hostiteľka 30 €* poukaz ako poďakovanie. Poukaz bude automaticky odpočítaný z tvojej objednávky hostiteľky na tvojej party.
*Od minimálneho obratu na party 200€

ZABÁVAŤ SA

s priateľkami

BYŤ VIP HOSŤ

na vlastnej party

PROFITOVAŤ

Teš sa na svoje poukazy od PIERRE LANG

PRE NAŠE HOSTITEĽKY ​

DVOJNÁSOBNÉ OBRATOVÉ KRIŠTÁLE

Za všetky party s minimálnym obratom na party 300 € a jednou dodatočnou rezerváciou, ktoré uskutočníte medzi 01.06. a 31.08., darujeme našim hostiteľkám dvojnásobné obratové krištále.

PRE NAŠE HOSTITEĽKY

+20 dodatočných Pierre Lang krištáľov za vernosť

Hostiteľky, ktoré si najneskôr do 15.08. rezervujú party na obdobie od 01.09. do 30.11., dostanú za uskutočnenie party 20 krištáľov dodatočne k 30 krištáľom za rezerváciu, ak sa zaregistrujú prostredníctvom e-mailovej adresy.

ZUŠĽACHTENIE ŠPERKOV PIERRE LANG

100% ručná výroba vo Viedni – bez alergénov na nikel – 100% exkluzívne

V produkcii vo Viedni je každý šperk vyrobený s obrovskou vášňou a v nezameniteľnej kvalite pravých šperkov. Šperky Pierre Lang je možné kúpiť iba na party Pierre Lang. Takto zabezpečujeme exkluzivitu našich šperkov.

ORGANIZÁCIA PIERRE LANG PARTY!


Chceš zorganizovať PIERRE LANG party? NIE JE NIČ JEDNODUCHŠIE AKO TOTO!

• Jednoducho vyplň formulár a klikni na poličko „odoslať“.
• PIERRE LANG štylistka z tvojho okolia sa ti ozve a pomôže ti s plánovaním party.
• Kedy a kde? Príjemný večer u teba doma alebo útulné posedenie so sektom na záhrade: Ty rozhoduješ, kedy a kde sa bude konať tvoja PIERRE LANG party.

Naplánuj si už teraz vlastnú party spoločne so svojou štylistkou PIERRE LANG a navyše dostaneš svoje vlastné „POUKAZY NA DIZAJNÉRSKE ŠPERKY“!

NÁŠ DARČEK PRE TEBA

Darček pre najlepšie kamarátky

30. júla je Deň priateľstva – oslavujeme to nielen v tento deň, ale celé leto. Pre tých, ktorí s nami v lete oslavujú priateľstvo, je k dispozícii „Poukaz pre priateľa“ v hodnote 10 EUR, ktorý je možné získať pomocou nasledujúceho formulára a môžete si ho uplatniť na najbližšej šperkovej party.