pierre-lang-hertsellung-qualitaet-thumbnail-groess
Prehrať video

Handmade in Vienna

Ručná výroba už dnes nie je samozrejmosťou, ale v manufaktúre PIERRE LANG – áno. Koniec koncov, ako tradičná rakúska spoločnosť v centre Viedne pripisujeme veľký význam vysokokvalitnej výrobe, ktorá je 100 % vyrábaná ručne už viac ako 35 rokov. Skutočnosť, že každý šperk PIERRE LANG rozpráva svoj vlastný príbeh, je ďalšou zvláštnosťou, ktorej sa držíme. Pretože niečo jedinečné si zaslúži svoju hodnotu, ktorú mu dávate, a to tú najvyššiu.

NÁVRH & DIZAJN

Kým šperk opustí našu manufaktúru PIERRE LANG vo Viedni, prejde si intenzívnou, vášnivou, ale zároveň precízou cestou výroby. Naše kreácie a kolekcie PIERRE LANG sa riadia jasným heslom nášho vlastného dizajnérskeho tímu, ktorý pre Vás vyvíja, navrhuje a vyrába 100% ručne. Základnou témou je exkluzivita šperkov PIERRE LANG. Z tohto dôvodu registrujeme všetky dizajny PIERRE LANG na Medzinárodnom patentovom úrade v Ženeve.

SPRACOVANIE & ZUŠĽACHTENIE

Ak je niečo naozaj kvalitné, cítite to. A ak má niečo dokonalú kvalitu a vynikajúce spracovanie, cítite to tiež. V PIERRE LANG môžete dizajnérske šperky cítiť a vnímať, pretože na nich pracujú ľudia a dizajnéri, ktorí milujú svoje remeslo a venujú veľa času povrchovej úprave. Kvalitne spracované materiály, ako aj značná hrúbka vrstvy pozlátenia alebo poródiovania dokazujú, že šperky PIERRE LANG sú nádherné kompozície pre Vás a Vašu pokožku. Preto sú všetky šperky PIERRE LANG 100 % bez alergénov na nikel.

KVALITA & RUČNÁ PRÁCA

Skutočné remeslo, skutočná vášeň a pravá túžba po tom najlepšom: Šperky PIERRE LANG znamenajú jemne vyladenú symbiózu tradičného remeselného spracovania a najmodernejších technológií. To je dôvod, prečo každý výtvor našej spoločnosti prechádza viac ako stovkou kvalifikovaných rúk skôr, ako Vám bude s láskou zabalený a doručený. Bezchybný, dokonalý a vyrobený v 35-ročnom štýle kvality PIERRE LANG a 100 % ručnej výrobe.

Unique of Style AUTUMN/WINTER 2022

Šperkový ľúbostný vzťah v tisíckach žiarivých faziet, každý šperk PIERRE LANG je vyrobený 100% ručne vo viedenskej manufaktúre.
To znamená: zatvorte oči, otvorte srdcia a obšťastnite sa s PIERRE LANG.