PRIDAJ SA DO TÍMU PIERRE LANG!

žiadne štartovné poplatky, žiadne potrebné vzdelanie, šperková kolekcia zadarmo, na princípe usporiadania party.

Čaká na teba finančná nezávislosť, flexibilný pracovný čas, ako aj jedinečný životný štýl PIERRE LANG – ako exkluzívne cesty & podujatia – a úžasná komunita Pierre Lang!

FINANČNÁ
NEZÁVISLOSŤ

Žiadna kancelária, žiadny fixný pracovný čas, žiadne predpisy. Ty rozhoduješ, koľko času a energie investuješ. Potrebuješ mobil, počítač a nadšenia!

TVOJ ŠTARTOVACÍ KAPITÁL

Na začiatku ti poskytneme zadarmo tvoju vlastnú šperkovú kolekciu v hodnote viac ako 12.000 €. Tak môžeš zarábať peniaze už od svojej prvej party.

SPOJENIE ZÁBAVY & KARIÉRY

Ako šperková poradkyňa kombinuješ zábavu s kariérou. Máš môžnosť si dobre zarobiť a tvoje nasadenie ti pomôže stať sa úspešnou líderkou skupiny.

Plán úspechu
tvojej nezávislosti

Prehrať video

TVOJ ŠTART DO NEZÁVISLOSTI

Ako nezávislá šperková poradkyňa pravidelne navštevuješ šperkové party Pierre Lang. Tvoja osobná kariérna trénerka ťa bude podporovať v tvojom každodennom pracovnom živote a pomôže ti s usporiadaním prvej party. S marketingovými akciami a poskytnutím party termínov ti tím Pierre Lang pomôže naplniť tvoj party kalendár.

KARIÉRNA TRÉNERKA

Tvoja osobná zástupkyňa

Tvoja osobná zástupkyňa Okrem podpory tímu Pierre Lang ti je k dispozícii tvoja osobná trénerka Pierre Lang a podporuje ťa, aby si sa sama stala finančne úspešnou. Ukáže ti, ako úspešne skombinovať súkromný a profesionálny život a zároveň si pritom dobre zarobiť. Ako šperková poradkyňa Pierre Lang si síce samostatne zárobkovo činná, ale si súčasťou jedinečnej rodiny vynikajúcich šperkových poradkýň v celej Európe. Sme hrdí na naše poradkyne PIERRE LANG. Robia z nás najinšpiratívnejšiu dámsku značku na svete.

Pierre Lang Starter Bag

Tvoj na mieru šitý štart do vysnívanej práce

– informácie k štartu v Pierre Lang
– osobná kariérna trénerka
– darčeky & poukazy pre ľahšie rezervovanie party termínov
– Šperková kolekcia zadarmo v hodnote 12.000 €

Som hrdá na naše šperkové poradkyne.

Naše dámy v Pierre Lang ma denne inšpirujú a motivujú k niečomu novému. Mojím cieľom je prostredníctvom Pierre Lang podporiť ženy na ceste k úspešnej samostatnej zárobkovej činnosti a urobiť z nich pevnú a úspešnú súčasť nášho podniku. Naše vynikajúce poradkyne z celého sveta predali vyše 69 miliónov šperkov Pierre Lang. To je pre mňa dostatočný dôkaz, že náš obchodný model funguje – z čoho sa veľmi teším!

Úspešné poradkyne
Pierre Lang hovoria

Margit M.

Pierre Lang je môj život a je to to najlepšie, čo ma postretlo. Počas mojej práce v Pierre Lang som sa za posledných 28 rokov mohla osobne aj spoločensky veľmi rozvíjať. Dalo mi to všetko, čo som potrebovala. Radosť, istotu a rodinnú atmosféru.

Ariane W.

Už 19 rokov je Pierre Lang pre mňa a moju rodinu radosťou každodenného života. Tým, že pracujem ako šperková poradkyňa, si môžeme dovoliť skvelý komfort. Predtým som nemala toľko odvahy, ale Pierre Lang zo mňa urobil nezávislú a sebavedomú ženu.

Ina P.

Keď radím dámam na svojich šperkových party, vždy im hovorím, dnes som vám priniesla svoje najkrajšie a najlepšie hobby. Sama si určujem svoj pracovný čas a svoje zárobky. Táto práca mi poskytuje všetky možnosti, ktoré práve chcem alebo potrebujem. Kde inde to nájdem?

Anja M.

Byť šperkovou poradkyňou Pierre Lang nie je len job. Je to nádherná práca. Vždy mám s dámami čo robiť, keď im prinesiem a ukážem šperky, pretože sa z toho veľmi tešia. Niekedy sa z toho vyvinie veľké priateľstvo. Táto práca jednoducho baví. Ja sama si môžem rozdeliť svoj čas a už viac nie som na nikom závislá.

Porozprávajme sa o tvojej kariére – staň sa exkluzívnou šperkovou poradkyňou PIERRE LANG.

Šperková kolekcia zadarmo, žiadne investičné náklady, flexibilný pracovný čas, možnosť zarábať peniaze hneď od 1. party,
veľa darčekov a akcií na party a osobná kariérna trénerka. Sme jedinečná rodina šperkových poradkýň, úžasných hostiteliek a MILIÓNOV verných zákazníkov. To všetko z nás robí najinšpiratívnejšiu dámsku značku na svete. Informuj sa nezáväzne a využi svoju šancu stať sa súčasťou veľkého a úspešného tímu PIERRE LANG.
Prihlás sa teraz!

Po tvojom prihlásení ťa telefonicky skontaktuje tvoja osobná kariérna trénerka PIERRE LANG. Počas tohto rozhovoru ti odpovie na všetky tvoje otázky a spoločne preberiete prvé kroky tvojej samostanej zárobkovej činnosti. Tešíme sa, keď ťa spoznáme a podporíme pri tvojej vysnívanej práci.


  Máš k dispozícii auto?

  T +43 (1) 61086-0
  newstylist@pierre-lang.com

  from vienna,
  With Love

  Už viac ako 35 rokov sme verní – Vám, našim koreňom a miestu, kde vyrábame dodnes: vo Viedni v Rakúsku. Čo sa taktiež nezmenilo je náš cit pre detail, naša vášeň a naša absolútna vôľa vyrábať ušľachtilé dizajnérske šperky vo vynikajúcej kvalite pravých šperkov – 100 % vyrábané ručne. Či sme preto jedným z najdôležitejších výrobcov šperkov v Európe? Môže byť. Čo však s istotou vieme: PIERRE LANG je vyrobený s láskou, vyrobený v Rakúsku a vyrobený pre Vás.
  Play Video