SERVISNÝ LÍSTOK​

"*" indicates required fields

Aby ste sa vyhli oneskoreniam, vyplňte nižšie uvedený formulár KOMPLETNE. Servisné prípady bez úplných údajov nebudú spracované. Pre každý šperk použite, prosím, samostatný servisný lístok a vyplnený formulár spolu so šperkom pošlite na adresu: Pierre Lang Trading GmbH ● Kolbegasse 73 ● 1230 Wien ● Rakúsko/Österreich

Servis nasledujúceho šperku:

Číslo objednávky Dátum objednávky Č. výrobku Farba Veľkosť/dĺžka Dôvod opravy Actions
           

Zákazník:

Oslovenie*
E-Mail*

Ak nemáte momentálne žiadnu štylistku alebo už si viac nepamätáte meno Vašej štylistky, kontaktujte nás e-mailom na adrese: smile@pierre-lang.com Môžete tiež zadať „Žiadna“, potom Vám nájdeme štylistku, ktorá Vás bude v budúcnosti zastupovať.

Hidden
Doručenie servisu*

Jednoduché opravy sú bezplatné a poplatky, ktoré Pierre Lang účtuje za rozsiahle opravy šperkov zakúpených pred viac ako rokom sú nasledovné:

Na roztrhnuté retiazky sa záruka nevzťahuje. Ponúkame výmenu retiazky za 50% z aktuálnej platnej katalógovej ceny, pokiaľ je retiazka ešte na sklade.

Pierre Lang si vyhradzuje právo odmietnuť vykonanie opravy, ak ju nebude môcť vykonať. Bez dokladu o kúpe šperku (č. objednávky hore vpravo na faktúre/záručnom liste) nemôžeme ponúknuť žiaden servis.

Týmto potvrdzujem správnosť mojich údajov. Súhlasím s opravou šperkov, ktoré boli kúpené pred viac ako rokom aj za poplatok (podľa tabuľky) a v prípade výmeny retiazky za poplatok vo výške 50% aktuálnej platnej katalógovej ceny. Uhradenie prebieha cez štylistku (v prípade doručenia štylistke), príp. prevodom na účet po obdržaní faktúry (pri doručení priamo zákazníčke). Spätné zaslanie prebehne cez GLS.

Po stiahnutí a vytlačení dokumentu sa sem podpíšte.

Hidden
Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.