ZNAČKA, NA KTORÚ MÔŽETE BYŤ HRDÍ

Od histórie a základov, spomienok a vízií: Ak sa deje niečo mimoriadne, premieňa sa to na niečo osobné. A presne o to sa v PIERRE LANG stará viac ako stovka usilovných rúk, sŕdc a hláv už viac ako 35 rokov. Nádherná harmónia v kombinácii so žiarivými drahokamami a vybranými materiálmi, bezchybne v najvyššej kvalite pravých šperkov vyrobených 100 % ručne: Každý šperk PIERRE LANG je jedinečný. Rovnako ako Vy.

ŽIARIVÁ BUDÚCNOSŤ

Milé PIERRE LANG zákazníčky, milé štylistky, milí zamestnanci,

pre mňa existujú v živote dve veci, na ktorých staviam: stálosť a inovácia. A áno, pre mňa sú tieto dva svety dokonale prepojené. Naše korene sú základom, na ktorom staviame a nové veci nás poháňajú vpred. Základňou tohto všetkého je zdravý základ, na ktorom môžeme stavať – a tým ste práve Vy. Som ohromená obrovským nasadením našich štylistiek, ktoré radia, prezentujú a inšpirujú s toľkou láskou, vášňou a znalosťou. Taktiež skláňam klobúk pred zamestnancami nášho firemného oddelenia dizajnu. Sú nielen bijúcim srdcom našej tradičnej viedenskej spoločnosti, ale deň čo deň sa starajú o najvyššiu kvalitu a kreatívne majstrovstvo, čo je základným meradlom úspechu značky PIERRE LANG. A v neposlednom rade sú to naše zákazníčky z celej Európy, ktoré nám už viac ako 35 rokov zachovávajú lojalitu a dôveru. Ako vidíte, PIERRE LANG nie je len meno. Je to taktiež istota, že naše dizajnérske šperkové kreácie sú tvorené ľuďmi, ktorí povolaním žijú a vnímajú ho ako poslanie. 100 % ručná výroba vo Viedni, a to dodnes.

Sabine Berlinger, CEO

CELEBRATING TIMELESS STYLE

Ceníte si nadčasový dizajn, ale zároveň horíte túžbou po súčasných štýlových trendoch sezóny? Buďte bez starostí, v PIERRE LANG to nie je žiaden protiklad, ale práve naopak! So šperkmi PIERRE LANG získate oboje: prepracovaný dizajn pre zajtrašok a vynikajúcu kvalitu natrvalo.

from vienna,
With Love

Už viac ako 35 rokov sme verní – Vám, našim koreňom a miestu, kde vyrábame dodnes: vo Viedni v Rakúsku. Čo sa taktiež nezmenilo je náš cit pre detail, naša vášeň a naša absolútna vôľa vyrábať ušľachtilé dizajnérske šperky vo vynikajúcej kvalite pravých šperkov – 100 % vyrábané ručne. Či sme preto jedným z najdôležitejších výrobcov šperkov v Európe? Môže byť. Čo však s istotou vieme: PIERRE LANG je vyrobený s láskou, vyrobený v Rakúsku a vyrobený pre Vás.
Prehrať video